Kapı Giydirme

Kapı Giydirme Nedir ?
Kapı giydirme nedir?Kapı Giydirme Neden Yapılır? Kapı giydime hangi malzemeden yapılır? Kapı giydirme Nasıl Yapılır?

Okullarımızın sınıf kapıları için yapılan kapı giydirme hakkında merak ettiklerinizi bu makalemizde bulacaksınız.Standart Kapı Giydirme ölçülerimiz 100cm x 200cm dir.Özel ölçü belirtilmediği takdirde ürün bu ölçülerde gönderilir.Kapı Giydirmelerinizi istediğiniz ölçülere göre yeniden düzenleyebiliriz, standart ölçülerimizin dışındaki kapı giydirmeler için Ürün Sayfamızdaki Kapınızın Ölçüsünü Girin bölümüne kapınızın ölçülerinizi girmelisiniz.Kapı boyutlarınız farklı ise ürünü satın alırken bu durumu ” Kapınızın Ölçüsünü Girin bölümüne ” kısmında belirtiniz.Kapılarınızın yüzeyini kaplayarak istediğiniz tasarımlarımızla renklendiriniz.

Kapı giydime hamgi malzemeden yapılır?

Ürünlerimiz Folyo (Plastik Malzeme) olup kendinden yapışkanlıdır. Ürünlerimizin hiçbirinde Çin malı boya kullanmıyoruz. (Greenguard Sertifikası, katı sertifikasyon kriterlerine sahip olup, bu boyalar ile yapılacak baskıların ev, okul ve sağlık tesisi gibi çevrelerde kullanıma elverişli olduğunu garanti etmek adına güvenlik faktörlerini değerlendirmektedir.) Kapı giydirme ürünlerimiz folyo üzerine kaliteli dijital baskı olup laminasyonsuz veya laminasyonlu şekilde satın alabilirsiniz. Laminasyon folyo yüzeyinin ince şeffaf pvc malzemeyle kaplanması işlemi olup kapı giydirmelerin daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Laminasyon Nedir? Kapı giydirmeye Laminasyon gerekli midir?

Laminasyon Folyo baskı üzerine şeffaf jelatin eklenmesidir.Laminasyon kapı giydirmedeki baskı üzerine eklenerek görsel kaybının yaşanmasını engeller.Laminasyon kapı giydirmenin üzerindeki resimlerin silinmesini engeller.Kapı giydirme üzerine yapılan laminasyon (koruma jelatini) kapı giydirme folyosunu daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlar.Kapı giydirme üzerine yapılan laminasyon (koruma jelatini) uygulamada kapı üzerine yapıştırmada kolaylık sağlar.

Kapı zemini düz olmalıdır.Kapı giydirme uygulanmadan önce kuru bir bezle kapınızın tozunu alınız.İsterseniz var olan görsel resim üzerinde değişiklik talep edebilirsiniz.Ürünün daha uzun ömürlü olmasını sağlamak için temizliğinde sadece cam sil veya su kullanınız. Kurutmasını temiz bir bez ile yapınız.Ürünümüz solmaya karşı 2 yıl garantilidir.(Kullanıcılar tarafından kullanılan kesici delici alet ve kimyasal temizlik malzemeleri gibi durumlarda ürünün solması yıpranması garanti dışıdır.)

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 • Kaliteli ve Canlı baskı
 • Ürünler kendinden yapışkanlı folyo malzeme olarak gönderilmektedir.
 • Folyo etiket gibi kendinden yapışkanlı ince plastik malzemedir.Altındaki kağıt çıkarıldıktan sonra düz ve pürüzsüz olan her türlü zemine yapışır..
 • Duvarlarınızın havasını değiştirecek tasarımlar.
 • Nemli bezle silinebilmektedir.
 • Yapıştırıcı malzeme ve kimyasala gerek duymadan kolayca uygulayabilirsiniz.
 • Ürünler HD baskı kalitesinde olup kişiye ve uygulanacağı yere özel basılmaktadır.
 • İsteğinize göre ürünlerin üzerine laminasyon (koruma jelatini) yapılmaktadır.
 • İstanbul içi montaj için iletişime geçiniz.

NEDEN BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN ŞANSLISINIZ ?

 • Öncelikle tasarımlarımız özgün
 • Sektörün En kaliteli baskı makinalarından baskı alıyoruz.
 • Baskı alırken Kaliteli baskı malzemelerini kullanıyoruz.
 • Kullandığımız malzemeler arasında kesinlikle Çin Malı bulunmamaktadır.Ev,okul gibi çevrelerde kullanıma uygundur.
 • Tasarımlarımızın tamamı HD kalitede olup internet ortamında çalınmaması için düşük çözünürlükle yer almaktadır.